سه شنبه 9 آذر 1400

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation Of Islamic Revolution East Azerbaijan
تاریخ : شنبه 29 فروردين 1394
کد 416

ساخت مسکن برای نیازمندان از وظایف ذاتی بنیاد مسکن است

بمناسبت دهه حساب 100 حضرت امام (ره) وسالروز تاسيس اين نهاد به يادگار مانده از بنيانگذار كبير جمهوري اسلامي ايران مهندس مهراني فر مدير بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان هشترود

بمناسبت دهه حساب 100 حضرت امام (ره) وسالروز تاسيس اين نهاد به يادگار مانده از بنيانگذار كبير جمهوري اسلامي ايران مهندس مهراني فر مدير بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان هشترود قبل از خطبه هاي نماز جمعه 28/1/1394 به ايراد سخنراني وارائه عملكرد اداره پرداختند.

مهندس مهراني فر ضمن تبريك سالروز تاسيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي بنا به دستور تاريخي حضرت امام خميني (ره)در 21 فروردين 58 ووتبريك سال جديدكه از طرف رهبر معظم انقلاب حضرت آيت اله خامنه اي با شعار دولت وملت همدلي وهمزباني مزين گرديده نسبت به ارائه وشرح عملكرد بنياد در سطح شهرستان پرداخته ودر خصوص موانع ومشكلات موجود خواستار همكاري تمامي مسئولين شهرستان ومردم گرديده است. 

مدير بنیاد مسکن هشترود گفت:ساخت مسکن و سر پناه برای متقاضیان و نیازمندان جزء وظایف ذاتی بنیاد مسکن است که این اداره توانسته تا به امروز دراين خصوص موفق عمل  نمايد.

 مهندس بهمن مهرانی فر در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه هشترود خاطر نشان کرد:احداث 30 واحد مسکونی در کوی گنجینه کتاب،توسعه میدان بزرگ مسجد جامع،ساماندهی امامزاده سید کمال الدین و سید جمال الدین و ساخت پروژه تجاری خدماتی با همکاری شهرداری از طرحهای مصوب برای اجرائی شدن در سال 1394 توسط بنیاد مسکن می باشد.

وی افزود:احداث 4600 واحد مسکونی با اعتبار 45میلیارد و 426میلیون تومان در روستا ها و 21میلیارد و 190میلیون تومان برای ساخت و ساز خانه های شهری از طرف بنیاد مسکن هشترود به صورت تسهیلات بلند مدت و با بهره کم در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

مهرانی فر ادامه داد:تکمیل 1000باب ساختمان احداث شده توسط بنیاد مسکن تا هفته دولت به پایان خواهد رسید که 291 مورد از آن توسط شرکت های تعاونی،13واحد توسط کمیته امداد، 25واحد توسط انجمن خیرین مسکن ساز و بقیه ساختمانها به صورت خود مالکی هستند.

وی ادامه داد:با مدیریت صحیح فرماندار و تذکرات و پیگیریهای امام جمعه هشترود مسئله معارضین مسکن مهر نیز حل و فصل شد و وام 25میلیون تومانی به آنها تعلق یافت که صاحبان مسکن در کوی مهر امام رضا(ع) میتوانند بعد از ثبت در دفتر خانه نسبت به اخذ وام خود از بانکها اقدام کنند.

مهرانی فر اشاره کرد:وام های بلا عوض 85 میلیون تومانی به اهالی روستای پوستین دوز و 50میلیون تومانی به اهالی روستای قزللو جهت ساخت مسکن از اقدامات شایسته این اداره میباشد.

وی در مورد اجرا شدن طرح هادی در روستا ها گفت:تا به حال در 104 روستا طرح هادی اجرا شده و امیدواریم امسال نیز با تامین اعتبار بتوانیم چند روستا را نیز به این مجموعه اضافه کنیم و اگر پیاده رو سازی در روستا ها جا بیفتد بنیاد مسکن هشترود میتواند از منابع این اداره برای این امر استفاده نماید.

مدير بنیاد مسکن انقلاب اسلامي هشترود اظهار داشت:کمک مردم هشترود به حساب 100 امام در طول یک سال 26 میلیون تومان بوده است و در سال جدید وام برای ساخت و ساز مسکن روستایی به 15 میلیون تومان خواهد رسید.

  • نوشته شده
  • در شنبه 29 فروردين 1394
  • ساعت 11
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول