دوشنبه 3 مهر 1402

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation of Islamic Revolution - East Azerbaijan province
تاریخ : چهارشنبه 22 شهريور 1402
کد 2715

برگزاری مراسم عزاداری وسینه زنی درحسینیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

برگزاری مراسم عزاداری وسینه زنی درحسینیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

برگزاری مراسم عزاداری وسینه زنی درحسینیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی،با حضور جمعی ازمدیران وکارکنان بنیاد مسکن استان وبه مناسبت گرامیداشت سالروز رحلت جانسوز حضرت رسول اکرم(ص)وشهادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع)وشهادت ثامن الائمه حضرت امام رضا(ع)،مراسم قرائت دعای توسل،سخنرانی ومداحی و سینه زنی درحسینیه بنیاد مسکن انقلاب استان برگزارومحفل وفضای معنوی وعرفانی برای همکاران ایجادگردید.
درابتدای این مراسم با حضور جمعی از همکاران دعای توسل بصورت دسته جمعی قرائت گردید وسپس حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا صادقی ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام 28 صفر طی سخنانی گفت: وظیفه همه مسلمانان است در روزی که به نام رسول‌ گرامی اسلام است به عنوان محور جهان اسلام دلها و قلب های مسلمانان و مؤمنان متوجه آن کانون رحمت الهی و واسطه فیض گردد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دربنیاد مسکن استان متذکر شد: اوج مظلومیت و غریبی امام حسن علیه السلام این است که حتی بعد از هزار و چهارصد سال هنوز شیعیان به طور کامل واقف نیستند که این امام همام چه نقش تاثیرگذار و سازنده ای در تثبیت اسلام ناب داشته اند.
وی به مهمترین صفت و ویژگی امام رضا (ع) پرداخت و گفت: با نگاهی به زندگی سیاسی امام رضا (ع)، می بینیم كه در بین ائمه هدی صریح ترین پیام های ولایی را امام رضا (ع) به شیعیان و همه مردم داشته اند. ایشان دعوت به ولایت را در زمان خلیفه مقتدر عباسی هارون الرشید هم انجام می دادند. امام رضا (ع) آنقدر در رساندن پیام های ولایی به مردم و دعوت مردم به امر ولایت و امامت شجاعت و صراحت دارند كه واقعا برای آدم این یك شاخص می شود.
درپایان این مراسم برادر شجاعی مسئول روابط عمومی بنیاد مسکن استان ومداح اهل بیت ع با مداحی وروضه خوانی وبا سینه زنی همکاران مراسم عرفانی ومعنوی به محفل ومجلس ایجاد شد.
 
 
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 شهريور 1402
  • ساعت 10
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول