دوشنبه 3 مهر 1402

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation of Islamic Revolution - East Azerbaijan province
تاریخ : سه شنبه 21 شهريور 1402
کد 2714

افتتاح وبهره برداری از آسفالت ۶ روستای بخش خسروشاه تبریز

افتتاح وبهره برداری از آسفالت ۶ روستای بخش خسروشاه تبریز

افتتاح وبهره برداری از آسفالت ۶ روستای بخش خسروشاه تبریز
مراسم بهره برداری از آسفالت ۶ روستای بخش خسروشاه ازتوابع شهرستان تبریزبا حضور فرماندار و بخشدار و امام جمعه خسروشاه و مسولین ادارات و مدیر بنیاد مسکن شهرستان تبریزبصورت نمادین در روستای آخولابرگزارشد.
دراین مراسم مهندس عبادی مدیر بنیاد مسکن شهرستان تبریزطی سخنانی ضمن تشکر از همه مسئولین حاضرگفت:این پروژه های با مساحت بیش از ۶۰ هزار مترمربع  از محل قیر رایگان با مشارکت دهیاران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تبریزافتتاح ومورد بهره برداری اهالی محترم روستاها قرار گرفت.
 
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تبریز در ادامه   با بیان اینکه  در حال حاضر شاهد به ثمر رسیدن   فعالیتها و تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی در محرومیت زدایی از روستاهای این شهرستان  هستیم بیان داشت : با اقدامات انجام شده در بخش های صدور اسناد مالکیت ، اجرای طرح های مقاوم سازی و بهسازی ، واگذاری اراضی وهمچنین اجرای طرح های هادی گام های بلند برای دستیابی بیشتراین شهرستان به توسعه انجام شده است .
 
وی اظهار داشت : فعالیت‌های عمران روستایی یکی از مهمترین اقدامات بنیاد مسکن ‌در امر عمران و آبادی روستاها  بشمار می رود که با هدف ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها و تأمین عادلانه امکانات و هدایت فیزیکی جهت ارتقای شرایط زیست محیطی و بهبود چشم انداز آتی نقاط روستایی به انجام می‌رسند.
 
درادامه فرماندار شهرستان تبریزبیان کرد: بنیاد مسکن به عنوان نهادی انقلابی است و وقتی گفته می شود مدیران جهادی و انقلابی باید نخست از این نهاد شروع شود به همین دلیل باید عملکردها به گونه ای باشد که تداعی گر نگاه عمیق بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای مردم شود.
 
آقای فاتح با تاکید بر اهتمام ویژه مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به اجرای درست طرح هادی بیان کرد: مسئولان و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مطالعه، بازنگری و اجرای درست طرح هادی باید برای رفاه حال مردم با دقت عمل کنند تا در بازنگری‌های انجام شده هیچ فردی متضرر نشود.
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 شهريور 1402
  • ساعت 07
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول