دوشنبه 3 مهر 1402

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation of Islamic Revolution - East Azerbaijan province
تاریخ : شنبه 20 خرداد 1402
کد 2631

استقرارمیزخدمت وایجاد نمایشگاه بنیاد مسکن همزمان با سفرریاست محترم جمهوری به استان آذربایجان شرقی

استقرارمیزخدمت وایجاد نمایشگاه بنیاد مسکن همزمان با سفرریاست محترم جمهوری به استان آذربایجان شرقی

استقرارمیزخدمت وایجاد نمایشگاه بنیاد مسکن همزمان با سفرریاست محترم جمهوری به استان آذربایجان شرقی
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،همزمان درسفردوم آیت اله رییسی رییس جمهور محبوب ومردمی ایران باتفاق هیات همراه به آذربایجان شرقی وبنا به دستور استانداری استان، بنیاد مسکن درکنار سایر دستگاههای اجرایی استان درروبروی مصلی اعظم تبریز وخیابان فردوسی با ایجاد نمایشگاه واستقرار میزخدمت به با ارائه دستاوروعملکرد خویش به سوالات ومطالبات مردم پاسخ می داد وبه نحوی به مشکلات آنان رسیدگی می نمود.
رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری همزمان دراین خصوص گفت: برپایی میزهای خدمت در ادارات و سازمان های مختلف اجرایی و خدماتی فرصتی مغتنم برای ارتباط دوسویه بین آحاد مردم و مسئولان است.
حجت الاسلام احمد صالحی در جریان برگزاری میز خدمت توسط ادارات وسازمان ها درآذربایجان شرقی، یکی از اهداف اصلی و مهم دولت سیزدهم را روابط بدون واسطه و مستقیم با مردم عنوان کرد که میزهای خدمت یکی از راهکارهای تحقق این هدف است.
وی اظهار کرد: از آنجائیکه بیشتر مردم امکان دسترسی و ارتباط با مقامات عالی سازمان ها و نهادهای اجرایی را در شهرستان ها ندارند، برپایی میزهای خدمت می تواند در گشایش مسیرهای ارتباطی نقش آفرین بوده و تا حدودی زمینه های حل و فصل مشکلات مردمی را فراهم کند.
صالحی با بیان اینکه همه دستگاههای خدمات رسان ونهادهای دولتی در جریان برپایی میزهای خدمت است، گفت: این مجموعه ها وادارات در حقیقت مامن مردمان بی پناه است که در معرض درد و رنج و محنت زندگی هستند که باید با سعه صدر نسبت به رفع مشکلات این ملی نعمتان اقدام کرد.
وی ادامه داد: حضور شخص رییس جمهور و اعضای هیات دولت در آذبایجان شرقی باید به نقطه امید و نگرش مجددی را برای این اقشار به ارمغان آورد و تحولی مثبت در خدمت رسانی مسئولین سازمان های مختلف درعرصه های خدماتی ایجاد کند.
شایان ذکر است آیت الله سیدابراهیم رییسی در قالب پنجمین سفر از دور دوم سفرهای استانی به آذربایجان شرقی سفر کرده است و برای این سفر ۲۲۰هزار میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات برای استان پیش بینی شده است.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 خرداد 1402
  • ساعت 07
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول