دوشنبه 3 مهر 1402

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation of Islamic Revolution - East Azerbaijan province
تاریخ : شنبه 20 خرداد 1402
کد 2630

کلنگ زنی وشروع عملیات اجرایی سایت ۳۹ هکتاری برای ساخت سه هزار و ۳۲۷ واحد مسکونی در آذربایجان شرقی

کلنگ زنی وشروع عملیات اجرایی سایت ۳۹ هکتاری برای ساخت سه هزار و ۳۲۷ واحد مسکونی در آذربایجان شرقی

کلنگ زنی وشروع عملیات اجرایی سایت ۳۹ هکتاری برای ساخت سه هزار و ۳۲۷ واحد مسکونی در آذربایجان شرقی
با حضور دکتر بذر پاش وزیر راه وشهرسازی ونمایندگان مردم تبریز درمجلس شورای اسلامی ومدیران کل دستگاههای اجرایی استان ومسئولین کشوری واستانی درسفردوم ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به آذربایجان شرقی،شروع عملیات اجرای سایت ۳۹ هکتاری برای ساخت سه هزار و ۳۲۷ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن اندیشه تبریزکلنگ زنی شد
مهندس حجت اله سروری در مراسم کلنگ زنی پروژه‌ی طرح نهضت ملی مسکن شهرک اندیشه تبریز(اراضی لاله) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۳۳۴ قطعه زمین برای طرح ملی مسکن استان اختصاص داده شده است، اظهار کرد: تراکم این قطعات متوسط ۳۲ متری است که هر قطعه را به صورت چهار واحدی احداث کرده و به مردم تحویل می‌دهیم.
وی ادامه داد: دو سایت باتراکم بالای مجتمع آپارتمانی نیز طراحی شده است که پیش‌بینی می‌کنیم در این سایت یک هزار و ۸۲۴ واحد در مجتمع آپارتمانی و یک هزار و ۳۳۶ واحد هم در قطعات تفکیکی احداث می‌کنیم و هم‌اکنون نیز در حال آماده سازی آن‌ها هستیم.
سروری با بیان اینکه اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن بر عهده‌ی بنیاد مسکن است، اظهار کرد: طرح مسکن‌ها در سایت طراحی شده و توسط بنیاد مسکن اجرا می‌شود و مساحت غیر مفید مجتمع‌های نهضت طرح ملی حدود ۱۱۰ متر است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان در پاسخ به اینکه زمان تحویل و تکمیل این مسکن‌ها چه زمانی است، خاطرنشان کرد: پس از طی مرحله‌ی آماده سازی که خود پرسه‌ای بزرگ است و برای شروع باید حداقل ۲۰ الی ۳۰ متر خاک‌برداری در محل قطعات مجتمع‌های آپارتمانی انجام شود تا به تراز معادن برسد که پس از طی این مراحل شروع به کار و تکمیل واحدها می‌کنیم.
مهندس سروری افزود: کار واحدهای تفکیکی زودتر شروع ‌می‌شود زیرا محل مجتمع‌های آپارتمانی در جای مناسبی نیست و اختلاف ارتفاع زیادی دارد بالعکس واحدهای تفکیکی از لحاظ اختلافات ارتفاع در محل مناسب‌تری قرار دارد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 خرداد 1402
  • ساعت 07
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول