يکشنبه 1 خرداد 1401

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation Of Islamic Revolution East Azerbaijan
تاریخ : يکشنبه 30 آبان 1400
کد 2179

برگزاری جلسه شورای اقامه نمازبنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

برگزاری جلسه شورای اقامه نمازبنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

برگزاری جلسه شورای اقامه نمازبنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی
جلسه شورای اقامه نمازبنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقاصادقی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،معاونین بنیاد مسکن استان وجمعی از اعضای شورای اقامه نماز بنیادمسکن در سالن جلسه اداره کل بنیاد برگزار شد.
در ابتدای این جلسه حاج آقا صادقی ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده شورای اقامه نمازافزود :اقامه نماز به برکت وجود نام امام راحل همیشه پرشور بوده و در تمام این سالها بنیاد مسکن آذربایجان شرقی از دستگاههای برتر در امر اقامه نماز بوده است .
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن استان یادآورشد : امر نماز یک فریضه واجب است که بحمد ا… در بنیاد مسکن استان جایگاه ویژه ای داشته و پرسنل این نهاد مقدس جایگاه ویژه ای را برای نماز قائل هستند .
 وی یادآورشد: پرچمدار ستاد اقامه نماز رهبر معظم انقلاب است و ایشان فرموده اند که هرکس در حکومت اسلامی مسئولیتی گرفت باید اولین کارش اهتمام به امر نماز باشد .
ایشان با بیان اینکه، نماز بالاترین فریضه الهی است و باید هرچه باشکوه تر اشاعه یابد، اظهار کرد: بنیاد مسکن استان همواره با برگزاری جلسات شورای اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر، سعی در توسعه فرهنگ نماز بین کارکنان داشته است و باید تمام تلاش خود را برای احیا و رونق اقامه نماز اول وقت وجماعت در ادارات بکار گیریم.
حجت الاسلام و المسلمین صادقی خاطر نشان کرد: هیچ عبادتی مانند نماز انسان را به خداوند نزدیک نمی کند و نزدیک شدن به خداوند، نزدیک شدن به صفات الهی اعم از علم و قدرت و صبر الهی است.
 در پایان هریک از اعضای شورای اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و مواردی مصوب گردید.
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 30 آبان 1400
  • ساعت 09
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول