يکشنبه 25 مهر 1400

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation Of Islamic Revolution East Azerbaijan
تاریخ : چهارشنبه 21 مهر 1400
کد 2158

مراسم افتتاح و بهره برداری از اجرای آسفالت خیابان ۱۲ متری روستای الینجق برگزارشد

مراسم افتتاح و بهره برداری از اجرای آسفالت خیابان ۱۲ متری روستای الینجق برگزارشد

مراسم افتتاح و بهره برداری از اجرای آسفالت خیابان ۱۲ متری روستای الینجق برگزارشد
 
مراسم افتتاح و بهره برداری از  اجرای آسفالت خیابان ۱۲ متری روستای الینجق از توابع شهرستان عجب شیر با حضور آقای دکتر رحمتی معاون محترم عمرانی استانداری و آقای کرمی مدیر کل محترم امور روستایی وشوراهای استانداری و آقای مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن استان وآقای منهدس اکرمی وش معاون عمران روستایی و فرماندار و بخشدار و مدیر شعبه و جمعی از اهالی بر گزارشد.
 بنابه گزارش مدیر شعبه آقای مهندس قاسمی عملیات اجرایی شامل خیابان ۱۲ متری بطول ۵۰۰ متر با مشارکت دهیاری و بنیاد مسکن در جهت هم افزایی و استفاده بهنیه از اعتبارات دولتی به مساحت ۳۷۰۰ متر مربع زیر سازی و آسفالت ریزی با  اعتبار ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که سهم دهیاری ۶ میلیارد ریال و بنیاد مسکن ۴ میلیارد ریال می باشد.
معاون عمرانی استانداری استان تأکید کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با استفاده از تمام ظرفیت‌های خود خدمات ارزشمندی را به روستاییان و محرومان ارائه کرده که قابل‌تقدیر و تشکراست.
دکتررحمتی اظهار کرد: در سنوات گذشته درصد بهره‌مندی روستاهای استان پایین‌تر از میانگین کشوری بوده که با برنامه‌ریزی‌های مدون و تلاش‌های صورت گرفته به نظر می رسد درصد بهره‌مندی روستاهای استان از اجرای طرح هادی در بازه زمانی سه سال گذشته با جهشی مضاعف به نرم کشوری دربنیاد مسکن استان رسیده است.
وی بیان نمود:وجود نیروهای کارآمد و باتجربه و انقلابی در این نهاد و تعامل ویژه با دستگاه های اجرایی در راستای تحقق اهداف و محرومیت زدایی موجب شده که این مجموعه در اجرای پروژه های عمرانی موفق عمل کند و رتبه های خوبی در حوزه های مختلف در سطح کشورواستان کسب کند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 مهر 1400
  • ساعت 09
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول