سه شنبه 9 آذر 1400

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation Of Islamic Revolution East Azerbaijan
تاریخ : پنجشنبه 8 مهر 1400
کد 2145

کارنامه درخشان عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی مثال زدنی است

کارنامه درخشان عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی مثال زدنی است

کارنامه درخشان عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی مثال زدنی است
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی، جلسه ای باحضور مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ومهندس اکرمی وش معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان با دکترعلیزاده نماینده مردم شهرستانهای مراغه وعجب شیردر مجلس شورای اسلامی درمحل بنیاد مسکن داشتند .
 در این نشست که دراتاق مدیرکل بنیاد مسکن استان برگزار شد در ابتدامهندس باباپور با ارائه گزارشی کاملی از فعالیت ها و ساختار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به تشریح عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی در تمامی بخش ها پرداخت .
مدیر کل بنیاد مسکن استان افزود: یکی از مشکلات موجود دراه خدمات به روستاییان را نبود برنامه ای جامع در توسعه روستاها عنوان نمودو افزود: بنیاد مسکن با ارائه طرح های متنوع درروستاهاگام هایی موثری را برداشته اند که لازمه تحقق آن حمایت دولت و نمایندگان است چرا که موضوع معیشت روستاییان از محورهای اصلی این طرح هااست که به حفظ سرمایه های انسانی روستایی در خود روستاها منجر خواهد شد .
پس از آن نماینده مردم مراغه وعجب شیر فرصت به وجود آمده در این جلسه را مغتنم شمرده و ضمن تقدیر و تشکر گفت کارنامه درخشان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که سنگ بنای آن را امام راحل (ره) بنیان نهاده است مثال زدنی است و حذف اینگونه نهادهای انقلابی امکان پذیر نیست چرا که منشا خدمات فراوانی بوده اند .
وی با اشاره با عدم وجود برنامه ریزی مدون در خصوص توسعه و رسیدگی روستاها آن را مانع بزرگی در این زمینه دانست که با وجود خدمات به روستاییان هنوز به شرایط مطلوب نرسیده ایم .
دکترعلیزاده روستاییان را سرمایه های عظیم بخش تولید در کشور دانست که خدمت با آنان با توسعه و رسیدگی به روستاها را وظیفه دستگاه ها دانست .
وی همچنین افزود که در مسیر تحقق تدوبن برنامه جامع خدمات به روستاییان در کنار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که از نهاد های ساعی در این زمینه است خواهیم بود تا بیش از پیش به روستاییان عزیز که محرک چرخ تولید کشور هستند خدمت کنیم .
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 8 مهر 1400
  • ساعت 13
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول