سه شنبه 9 آذر 1400

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation Of Islamic Revolution East Azerbaijan
تاریخ : دوشنبه 8 شهريور 1400
کد 2103

افتتاح وبهره برداری ازطرح هادی روستای داشبلاغ سفلی

افتتاح وبهره برداری ازطرح هادی روستای داشبلاغ سفلی

افتتاح وبهره برداری ازطرح هادی روستای داشبلاغ سفلی
به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت افتتاح  ومراسم بهره برداری از طرح هادی روستای داشبلاغ سفلی شهرستان چاراویماق با حضور نماینده محترم شهرستانهای هشترود و چاراویماق، فرماندار، بخشدار و روسای ادارات و جمعی از اهالی روستادرمحل روستا برگزار شد.
درابتدای این مراسم مدیر بنیاد مسکن شهرستان چاراویماق مهندس فروغی طی سخنانی گزارشی از اعتبار هزینه شده برای این طرح وسنگفرش ارائه نمود وگفتک برای اجرای طرح هادی وزیر سازی وکانیو وبویژه اجرای سنگفرس معابر اصلی وکوچه های این روستا بالای 700 میلیون هزینه شده است که تقریبا تعداد 110 خانوار از نعمت اجرای این طرح بهره مند شده اند.
درادامه فرماندارشهرستان چاراویماق مهندس رسول یعقوبی از خدمات بنیاد مسکن در انجام پروژه های عمرانی مخصوصاً در خصوص انجام سنگفرش و آسفالت روستاها تقدیر وتشکر نموده و اظهار داشت: خدمات شایان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال های گذشته کم نظیر بوده و قطعاً انجام این پروژه ها در طول چهل سال گذشته منجر به بروز عملکردی مناسب از این نهاد انقلابی برای آبادانی روستاها گردیده است و افزایش رضایتمندی مردم از عوامل اصلی این رخداد مهم است.
 سپس نماینده مردم چاراویماق درمجلس شورای اسلامی یادآورشد: امیدواریم در سال جاری با تخصیص اعتبارات خوب بتوانیم در جهت اجرای بیشتر طرح هادی سایر روستاهای شهرستان نیز اقدامات ماندگاری محقق نمائیم وبنده شخصا در این زمینه به جدّ پیگیریهای مستمر با مجلس معمول خواهم داشت.
سید حمزه امینی خاطر نشان کرد: برای رفع مشکلات موجود همه دستگاه های ذیربط، مسئولین وفرماندار وبخشدار وحتی مانمایندگان باید به سهم خود قدم برداریم و از بنیاد مسکن حمایت کنیم تا شاهد ترقی و بهسازی روستاها و همچنین رفاه روستائیان باشیم.
 
 
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 8 شهريور 1400
  • ساعت 09
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول