يکشنبه 10 اسفند 1399

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation Of Islamic Revolution East Azerbaijan
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 1978

دیدارمدیرعامل شرکت خانه گسترومعاون شرکت ایجادمحیط بامدیرکل بنیاد مسکن استان

دیدارمدیرعامل شرکت خانه گسترومعاون شرکت ایجادمحیط بامدیرکل بنیاد مسکن استان

دیدارمدیرعامل شرکت خانه گسترومعاون شرکت ایجادمحیط بامدیرکل بنیاد مسکن استان
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،طی هماهنگیهای قبلی جناب آقای مهندس اسلامی مدیرعامل شرکت تولیدی خانه گستر ومهندس قلی نواز معاون پشتیبانی شرکت ایجاد محیط(هلدینگ) با مهندس باباپور مدیرکل،مهندس پیراهنیان معاون مسکن شهری وآقای اسدی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار ودرنشستی درخصوص مسائل ومشکلات جاری بنیادمسکن استان درراستای همکاری مشترک دراجرای بهترپروژه های عمرانی به بحث وگفتگو پرداخته وتصمیمات لازم دراین خصوص اتخاذ نمودند.
مدیرکل بنیاد مسکن استان درابتدای این دیدارضمن عرض خیر مقدم به میهمانان از دفتر مرکزی وتهران طی سخنانی به ساختار سازمانی، توانمندی ها و ظرفیت های بنیاد مسکن استان در حوزه های مختلف شهری و روستایی از طراحی تا اجرای پروژه های عمرانی اشاره کرد و گفت:  بنیاد مسکن استان در راستای گسترش تعاملات برای اجرای پروژه های عمرانی برای توسعه استان آمادگی لازم را دارد و دستگاه های اجرایی نیز می توانند با مشارکت بنیاد مسکن پروژه های بزرگی را انجام دهند.
مهندس باباپوربا بیان اینکه، با فعالیت شرکت ایجاد محیط وشرکت تولیدی خانه گستر برای مدیریت و اجرای پروژه های عمرانی شاخص در سطح استان می توان گام های موثری در راستای توسعه و پیشرفت برداشت، ادامه داد: با  تعامل و همکاری بیشتر با این شرکت ها می توان برنامه ریزی،  تحقیقات ، مطالعه و مدیریت مناسبی برای توسعه و اجرای پروژه های عمرانی به ویژه در حوزه مسکن داشت.
درادامه معاون پشتیبانی شرکت ایجاد محیط افزود:با توجه به اینکه، شرکت ایجاد محیط یکی از شرکتهای بزرگ تابعه بنیادمسکن انقلاب اسلامی می باشد، در زمینه‌های مدیریت و تحقیقات، طراحی، اجراء در امور شهرسازی و ساختمانی و مشارکت و مشاوره در امور طراحی و ساختمان سازی و سایر موارد مرتبط به عنوان یک هلدینگ فعالیت می نماید.
آقای مهندس قلی نوازاضافه کرد:شرکت ایجاد محیط نقش اصلی خود را بعنوان شرکت مادر در سیاست گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت مستمر شرکتهای زیرمجموعه خود اعم از شرکت نوسازی وعمران اکباتان،  شرکت تولیدی خانه گستر، شرکت تجهیزمحیط، شرکت ایجادمحیط بین الملل، شرکت مهندسین مشاور ساخت آزما، موسسه مرکز مطالعات وتحقیقات شهرسازی ومعماری دارد وبرخی فعالیت این شرکت جذب سرمایه‌ها به منظور استفاده در امر مسکن، ساختمان و عمران شهری و هدایت آن به بخشها و واحدهای مختلف در زمینه توسعه مسکن سازی، ساختمان و عمران شهری و صنعت ساختمان ، سرمایه‌گذاری مستقیم یا مشارکت در طرحها و پروژه‌های بخش صنعت ساختمان و تامین موجبات گسترش هرچه بیشتر واحدهای صنعتی بخش ساختمان، ایجاد شرکتهای مستقل و یا مشترک به منظور توسعه فعالیتهای بخش مسکن، ساختمان و توسعه شهری و گسترش صنعت ساختمان اشاره نمود.
 
درادامه مدیرعامل شرکت تولیدی خانه گستر یادآورشد:شـــرکت تولیدی خانه گستر یک شرکت عمرانی زیر مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که خدمات مهندسی و ساخت را در یک تراز جهانی در زمینه طراحی، مدیریت، تدارک و اجرای پروژه‌های بزرگ به کارفرمایان مختلف ارائه می‌دهد.
مهندس اسلامی خاطر نشان کرد:این شرکت در حال حاضر برخی از بزرگترین پروژه های ایران را در دست طراحی و ساخت دارد. خدماتی که خانه گستر به کارفرماهای داخلی و بین المللی خود ارائه می‌دهد، تمام رشته های اصلی صنعت ساخت را در بر می‌گیرد. خانه گستر تلاش می‌کند تمام پروژه‌های در دست اجرای خود را با بالاترین کیفیت ممکن اجرا کند و مرتباً ارزش بیشتری برای کارفرمایان، شرکأ، جامعه و دیگر ذینفعان ایجاد نماید.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • ساعت 08
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول