يکشنبه 10 اسفند 1399

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی Housing Foundation Of Islamic Revolution East Azerbaijan
تاریخ : چهارشنبه 8 بهمن 1399
کد 1947

برگزاری جلسه مسائل ومشکلات تملک اراضی ملی استان آذربایجان شرقی

برگزاری جلسه مسائل ومشکلات تملک اراضی ملی استان آذربایجان شرقی

برگزاری جلسه مسائل ومشکلات تملک اراضی ملی استان آذربایجان شرقی
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،با حضورمهندس باباپورمدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،مهندس مهردادی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان ومعاونین وکارشناسان،جلسه بررسی مسائل ومشکلات تملک اراضی ملی به منظورایجاد  تعامل و هماهنگی در خصوص واگذاری زمین روستایی و ساماندهی اراضی تصرفی درمحل سالن جلسه بنیاد مسکن استان برگزارشد.
درابتدای این جلسه مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن تقدیر و خوش آمد گوئی با ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن استان گفت : هدف از تشکیل این جلسه را ایجاد زمینه های بیشتر میان دو اداره و همچنین  تشکر از تعامل مجموعه کارکنان منابع طبیعی با بنیاد مسکن در بیشبر اهداف این نهاد مقدس میباشد .
مهندس باباپور ضمن تشریح عملکرد تملک و اخذ اسناد اراضی از تعامل و مساعدت منابع طبیعی استان  تقدیر وتشکر نمود و خواستارمساعدت در صدور اسناددباقیمانده اراضی ملی شدند.
در ادامه مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان ضمن رضایت مندی از خدمات بنیاد مسکن در خدمت رسانی به محرومین استان در زمینه های مختلف از تعامل مجموعه کارکنان در بنیاد مسکن استان با منابع طبیعی تقدیر و تشکر نمودند و افزود : اینجانب و همکارانم آمادگی کامل جهت هر گونه همکاری با بنیاد مسکن را به منظور خدمت رسانی بهتر به روستائیان در استان را داریم و در بحث واگذاری و صدور اسناد زمین های تملک شده مساعدت لازم صورت خواهد گرفت .
مهندس مهردادی ضمن تشکر متقابل از همکاری بنیاد مسکن استان درخصوص تعیین تکلیف اراضی ملی،  دستورات لازم جهت تسریع در اقدامات را صادر نمود.
لازم بذکر است از ابتدای ماده 4 قانون ساماندهی تا کنون بالغ بر 570 هکتار برای اراضی ملی بنام بنیاد مسکن سند مالکیت صادر گردیده است.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 8 بهمن 1399
  • ساعت 12
  • توسط علي شجاعي
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط

استایل صفحه ماژول