سه شنبه 4 آذر 1399 - 08 ربيع الثاني 1442
 
مهمان : 0
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 260
ديروز : 1033
ماه : 25051
سال جاری : 95892
تعدا مطالب : 1504
كل : 3343450
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 1 آذر 1399     |     کد : 1915

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدیدبنیاد مسکن شهرستان هریس

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدیدبنیاد مسکن شهرستان هریس

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدیدبنیاد مسکن شهرستان هریس

آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید بنیاد مسکن شهرستان هریس با حضورمدیرکل بنیاد مسکن استان ، فرمانداروبخشدارشهرستان،معاونین بنیاد مسکن استان وفرمانداری درمحل فرمانداری هریس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این مراسم مدیرکل بنیاد مسکن استان  ضمن قدردانی از تلاشهای صادقانه مدیر قبلی و عملکرد مثبت این نهاد گفت: خوشبختانه در شهرستان هریس اقدامات خوبی برای کمک به محرومین و اقشار کم درآمداتفاق افتاده است.
مهندس حافظ باباپوراظهار داشت:توسعه روستایی با محرومیت زدایی و خدمت به روستاییان جلوه گر می شود و این اقدام به همراه مدیریت جهادی و کمک به نیازمندان و ایجاد سرپناه برای طبقات و اقشار با سطوح درآمدی مختلف از جمله اموری است که موجب افزایش سطح رضایتمندی مردم می شود.
  
درادامه دکتر علیرضاخاکپور فرماندار شهرستان هریس  در این مراسم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را یکی از نهاد های انقلابی معرفی کرد که به دنبال توسعه و آبادانی روستاهای شهرستان است.
 
فرماندار هریس یادآور شد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال ها گذشته طرح های عمرانی مناسبی را در مناطق محروم شهرستان عملی کرده است که افزایش سطح نسبی رفاه و بهداشت در محیط روستاها با تهیه واجرای طرح هادی از جمله مهترین این فعالیت ها است.
 
وی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های مدیریت سابق بنیاد مسکن شهرستان افزود: تعامل با سایر دستگاه های اجرایی و همکاری در اجرای برنامه ها و طرح های شهرستانی از جمله مهمترین ویژگی های مدیران دستگاه های اجرایی در شهرستان هریس است.
 
در پایان این مراسم از زحمات مهندس رسول قهرمانیان مدیر سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان با اعطای لوح سپاس  تقدیر وطی حکمی ازسوی مهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی آقای مهندس اکبر بابایی بعنوان سرپرست جدید بنیاد مسکن شهرستان هریس منصوب ومعرفی شد.


نوشته شده در   شنبه 1 آذر 1399  ساعت  08:33   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ