سه شنبه 4 آذر 1399 - 08 ربيع الثاني 1442
 
مهمان : 0
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 260
ديروز : 1033
ماه : 25051
سال جاری : 95892
تعدا مطالب : 1504
كل : 3343450
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1399     |     کد : 1913

سه روستای شهرستان ورزقان در حال جابجایی است

سه روستای شهرستان ورزقان در حال جابجایی است

سه روستای شهرستان ورزقان در حال جابجایی است

فرماندار ورزقان گفت: عملیات اجرایی و عمرانی برای جابجایی در سه روستای جوشین، قره‌قیه و گوراکش از توابع این شهرستان شروع‌شده و در روستای گوراکش و جوشین ساخت‌وساز توسط اهالی در انجام است.
 
محمدباقر خانی در جلسه شورای مسکن این شهرستان از رفع نواقص مسکن مهر ورزقان ازجمله آسفالت‌ریزی محوطه با مساعدت مس سونگون و روشنایی محوطه توسط توزیع برق ورزقان خبر داد و خواستار تکمیل محوطه‌سازی و حصار کشی این سایت مسکونی در اسرع وقت شد.
 
بازنگری طرح‌های هادی روستایی و ایمن‌سازی روستاهای در معرض خطر سیل و رانش با اقداماتی نظیر اجرای دیوار حائل ازجمله خواسته‌های فرماندار ورزقان از مدیرکل بنیاد مسکن استان بود.
 

حافظ باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز در این جلسه یادآورشد: دستگاه‌های اجرایی برای انجام مطلوب وظایف سازمانی می‌بایست با هماهنگی فرماندار شهرستان برای توسعه و تحقق وظایف سازمانی تلاش نمایند.
 
وی همچنین از آمادگی این اداره کل برای اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه در راستای مقام سازی واحدهای مسکونی روستایی به‌ویژه در بخش خاروانا خبر داد و اظهار داشت: اجرای طرح هادی و آسفالت‌ریزی معابر روستایی از دیگر اولویت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان ورزقان برای سال آینده خواهد بود.
 


نوشته شده در   چهارشنبه 28 آبان 1399  ساعت  07:55   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ