سه شنبه 8 مهر 1399 - 11 صفر 1442
 
مهمان : 2
اعضا عضو سایت : 12
اعضا آنلاین : 0
امروز : 3
ديروز : 0
ماه : 3
سال جاری : 1003
تعدا مطالب : 1468
كل : 2003
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 23 شهريور 1399     |     کد : 1868

مسائل و مشکلات دهستان ارزیل و معدن اندریان شهرستان ورزقان بررسی شد

مسائل و مشکلات دهستان ارزیل و معدن اندریان شهرستان ورزقان بررسی شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی ،محمدباقر خانی فرماندار شهرستان ورزقان همراه با دهقانی نماینده مردم شهرستان ورزقان، حجت الاسلام میرتاجالدینی نماینده مردم تبریز ومهندس باباپور مدیرکل بنیاد مسکن استان و تعدادی از مدیران کل استان با حضور در دهستان ارزیل بخش خاروانا، ضمن دیدار با اهالی و بازدید از روستاها، مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.

در این بازدیدها و جلسات میدانی اسماعیلیاقدم بخشدار خاروانا، باباپور مدیرکل بنیاد مسکن استان، علیزاده مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، قاسمی مدیرکل حفاظت محیط زیست، امین زاده مدیرکل صمت، حمزه زاده مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشکلات مطرح از سوی مردم را مورد بررسی قرار دادند.
فرماندار ورزقان توسعه و عمران مناطق روستایی را مساوی با افزایش تولید در کشور دانست و خاطر نشان کرد: عمران و آبادانی روستاها مهاجرت معکوس و کاهش آسیبهای اجتماعی در شهرهای بزرگ را حاصل میشود و لازم است مدیران کل استانی توجه به مناطق روستایی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند.
وی در این بازدید با قدردانی از شروع نهضت مدرسهسازی توسط خیرین شهرستان خواستار تسریع در نوسازی و مقاوم سازی مدارس توسط اداره کل مذکور شده و از ادارات آموزش و پرورش ورزقان و خاروانا خواستار پیگیری موضوع شد.
درادامه مهندس باباپورمدیرکل بنیاد مسکن استان درحین بازدید خاطر نشان کرد:راهبرد بنیاد مسکن تنها ساخت سرپناه نیست بلکه این نهاد درزمینه ساخت مسکن شهری علاوه برساخت واحدهای مقاوم ومستحکم ساخت فضاهای فرهنگی، آموزشی ومذهبی را هم دراجرای طرح لحاظ می کند چون ایمان داریم کسانی را که دراین واحد مسکونی ساکن می شوند واقعا نیازمند هستند وباید همانند سایر مردم از همه امکانات رفاهی وتفریحی بهره مند شوند.
 
 
 


نوشته شده در   يکشنبه 23 شهريور 1399  ساعت  09:45   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ