سه شنبه 29 بهمن 1398 - 23 جمادى الثانية 1441
 
مهمان : 4
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 457
ديروز : 901
ماه : 26381
سال جاری : 215949
تعدا مطالب : 1350
كل : 216949
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 12 شهريور 1398     |     کد : 1663

نشست صمیمی مدیرکل بنیاد مسکن استان با مدیر عامل جدید بنیاد بتن آذرآبادگان

نشست صمیمی مدیرکل بنیاد مسکن استان با مدیر عامل جدید بنیاد بتن آذرآبادگان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی ،آقای مهندس باباپور مدير کل به اتفاق جمعي ازمعاونین و مديران بنیاد مسکن استان با آقای فولادی مدیر عامل جدید بنیاد بتن آذرآبادگان دیدار

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی ،آقای مهندس باباپور مدير کل به اتفاق جمعي ازمعاونین و مديران  بنیاد مسکن استان  با آقای فولادی مدیر عامل جدید بنیاد بتن آذرآبادگان دیدار ودرخصوص مسائل وعمکرد این شرکت  طی سالهای گذشته وبرنامه های آتی آن به بحث وگفتگو پرداختند.
مدیرکل بنیاد مسکن استان درابتدای این دیدارطی سخنانی ضمن تبریک به آقای فولادی درپست جدید بر تكريم كاركنان در حوزه منابع انساني اشاره كرد و گفت: نگاه مديريت شركت و همه روساي واحد ها در ابتداي تصدي مديريت شركت همواره به توجه بر اين عرصه بوده و با توجه به اهميت منابع انساني به عنوان موتور محرك سازمان در هر شرايطي بايد الويت اول بر تكريم كاركنان باشد.  
مهندس باباپورضمن تاكيد بر رفع مشکلات کارمندان اظهار داشت: مديران و روساي شركت نيز باید توجه ویژه ای نسبت به همكاران مبذول دارند و با طراحی برنامه های صحیح بیشترین استفاده را از این نیروی صادق و زحمتکش جهت پیشبرد اهداف نظام و انقلاب ببرند.
  درادامه آقای فولادی مديرعامل بنیاد بتن آذرآبادگان تصريح كرد: به منظور بهره برداري و پيشبرد هر چه بهتر اهداف كلان شرکت باید توجه به كيفي سازي عملكرد همكاران با نگاه كمي در دستور كار قرار داشته باشیم و تلاش خواهیم کرد در اين راستا بهره برداري بهتر و بيشتري از عملكرد افراد در شركت صورت پذيرد.
درپایان اين نشست مدیران و كاركنان شركت هم در فضايي صميمي به بيان مشكلات خود در زمينه هاي مختلف، امكانات رفاهي ، حقوق و دستمزد و... پرداختند.
 


نوشته شده در   سه شنبه 12 شهريور 1398  ساعت  09:14   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ