چهارشنبه 22 آبان 1398 - 15 ربيع الأول 1441
 
مهمان : 5
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 980
ديروز : 1021
ماه : 27599
سال جاری : 138190
تعدا مطالب : 1284
كل : 139190
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 11 تير 1398     |     کد : 1607

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان چاراویماق

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان چاراویماق

مدیرکل محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجانشرقی به همراه مدیر کل محترم امور روستایی و شوراهای استانداری در جلسه شورای مسکن شهرستان چاراویماق که با محوریت بررسی مشکلات مسکن مهردرچاراویماق برگزار شد حضور یافتند.

مدیرکل محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجانشرقی به همراه مدیر کل محترم امور روستایی و شوراهای استانداری در جلسه شورای مسکن شهرستان چاراویماق که با محوریت بررسی مشکلات مسکن مهردرچاراویماق برگزار شد حضور یافتند.
 در این جلسه که با حضور مسئولین محترم شهرستانی از جمله نماینده , فرماندار , دادستان , معاونت اداره کل مسکن و شهرسازی استان  و هیئت همراه , شهردار , شورای شهرستان ومدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و جمعی از روسای ادارات تشکیل یافت به بحث و بررسی وضعیت سایت و طرح مشکلات مسکن مهر شهر قره آغاج پرداخته و مهندس تقویمی فرماندار شهرستان ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان جلسه علی الخصوص مهندس باباپور , مهندس کرمی و مهندس قربانی (مهمانان استانی) به معضلات سایت مسکن مهر از جمله طراحی نامناسب ورود و خروج سایت , مشکل دفع فاضلاب بلوکها , عدم اجرای محوطه سازی سایت و... اشاره و اعلام نمودند که با عنایت به زندگی بیش از 40 خانوار در سایت فوق ضروریست سریعاً نسبت به رفع مشکلات موجود با همت کلیه ادارات مرتبط اقدام گردد که مقرر گردید ادارت مسکن و شهرسازی و شهرداری با تنظیم تفاهم نامه مشکلات ورود و خروج و محوطه سازی را مرتفع نموده و آب و فاضلاب شهری شهرستان مطالعات مربوط به محل دفن مخزن و شبکه گذاری و برآورد لوله گذاری فاضلاب را به بنیاد مسکن ارائه نمایند.
درادامه این جلسه مهندس باباپور ضمن ارائه توضیحات و راهکارها در ارتباط با مساکن مهر آمار و عملکردی از فعالیتهای بنیاد مسکن در سطح شهرستان و استان  ارائه نموده و اعلام نمودند که وضعیت برخورداری شهرستان چارواویماق از قیر رایگان با تلاشهای همکاران شهرستانی و استانی در حد مطلوب بوده و قول مساعد داند که در صورتی که عملیات جدول گذاری و زیرسازی در روستاهای شهرستان توسط اهالی محترم و دهیاریها اجرا گردد بنیاد مسکن نسبت به تخصیص قیر رایگان مازاد بر سهمیه شهرستان اقدام خواهد نمود.
 پس از بیانات مدیرکل محترم نماینده مردم شهرستانهای هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی از حمایتها و عنایات مهندس باباپور به روستاهای محروم هر دو شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.
پس از پایان جلسه اعضاء محترم جلسه به سایت مسکن مهر قره آغاج مراجعه و از نزدیک مشکلات موجود را رویت نموده و از بلوکهای اجرا شده سایت نیز بازدید نمودند.
در ادامه تعدادی از حاضرین جلسه به روستای علی بیگلو از توابع بخش مرکزی شهرستان چاراویماق مراجعت و طی نشستی به بحث و گفتگو با اهالی محترم روستا پرداخته و در این نشست نیز مدیر کل محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خاطر نشان کردند که در صورتی که هریک از روستائیان محترم قصد احداث مسکن مقاوم با نظارت بنیاد مسکن را داشته باشند بنیاد مسکن آماده پرداخت تسهیلات 400 میلیون ریالی با سود 5 درصد و بازپرداخت 15 ساله می باشد.
 


نوشته شده در   سه شنبه 11 تير 1398  ساعت  13:06   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ