چهارشنبه 30 مرداد 1398 - 19 ذو الحجة 1440
 
مهمان : 0
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 20
ديروز : 582
ماه : 65698
سال جاری : 66698
تعدا مطالب : 1209
كل : 67698
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 18 بهمن 1397     |     کد : 1512

افتتاح و بهره برداری از آسفالت معابر روستاهای ارسی و داران

افتتاح و بهره برداری از آسفالت معابر روستاهای ارسی و داران

طي مراسمي با حضورآقای دکتر احمدی فرماندار محترم شهرستان جلفا ، آقای مهندس یونسی معاون محترم عمرانی فرمانداری و آقای فیض الهی بخشدارمحترم بخش مرکزی و جمعي از مسئولين ادارات شهرستان

طي مراسمي با حضورآقای دکتر احمدی فرماندار محترم شهرستان جلفا ، آقای مهندس یونسی معاون محترم عمرانی فرمانداری و آقای فیض الهی بخشدارمحترم بخش مرکزی و جمعي از مسئولين ادارات شهرستان، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت دهه فجر 1397 ، پروژه آسفالت معابر روستاهای ارسی و داران از توابع بخش مرکزی شهرستان جلفا به بهره برداري رسید.
در ابتدااین مراسم شورای اسلامی روستا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بخشدار محترم و بنیادمسکن در اجرای پروژه و آسفالت ریزی معابر،گزارشی در خصوص پروژه های انجام یافته توسط مدیر بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان جلفا ارائه گردید.
در ادامه مهندس منتی سرپرست بنياد مسكن انقلاب اسلامي جلفا طی سخنانی در خصوص پروژه ها واقدامات بنیاد در روستاهای ارسی و داران گزارشاتی بشرح ذیل  را ارائه نمود:
درروستای ارسی در سال 1392 نسبت به اجرای پل بتنی - جدول گذاری - پیاده روسازی و آسفالت ریزی معابر روستا با اعتبار 2725 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی اقدام شده بود که در سالجاری نیز با پیگیری های انجام یافته و مشارکت دهیاری روستا در جدول گذاری و زیرسازی ،آسفالت ریزی معابر فوق نیز توسط بنیادمسکن به متراژ 3200 مترمربع با اعتبار 1500میلیون ریال از محل اعتبارات ملی قیر رایگان اجرا گردید تا روستائیان گرامی از این خدمت بهره مند گردند. شایان ذکر است در سال 1395 نیز به میزان 2850 مترمربع از معابر روستای ارسی از محل قیر رایگان توسط بنیادمسکن آسفالت ریزی گردیده است.
وی اضافه کرد: درروستای داران در سال 1382 نسبت به جدول گذاری و آسفالت ریزی معابر روستا از محل اعتبارات استانی اقدام شده بود که در سالجاری نیز با پیگیری های انجام یافته و مشارکت دهیاری روستا در جدول گذاری و زیرسازی ،آسفالت ریزی معابر فوق نیز توسط بنیادمسکن به متراژ 2200 مترمربع با اعتبار 1000میلیون ریال از محل اعتبارات ملی قیر رایگان اجرا گردید تا روستائیان گرامی از این خدمت بهره مند گردند. شایان ذکر است در سال 1395 نیز به میزان 1600 مترمربع از معابر روستای داران از محل قیر رایگان توسط بنیادمسکن آسفالت ریزی گردیده است. همچنین عنوان گردید بازنگری طرح هادی روستای داران با اعتبار 300میلیون ریال و پیشرفت فیزیکی 90 درصد توسط بنیاد مسکن در دست اقدام میباشد.
 درپایان آقای دکتر احمدی فرماندارمحترم و ساعی شهرستان جلفا ضمن تقدير از حاضرین و خسته نباشید به همه دستگاههای اجرایی پرتلاش و از کلیه عوامل اجرایی پروژه اعم از دهیاری و بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان جلفا در خصوص اجرای پروژه های عمرانی در روستاهای مرزی شهرستان تقدیر و به تلاش مضاعف و مشارکت هرچه بیشتر روستائیان و مسئولین جهت نیل  به آبادانی و توسعه روستاها تاکید نمودند.
 شایان ذکر است روستای ارسی با تعداد 342 خانورا و روستای داران با تعداد 381 خانوار از توابع بخش مرکزی شهرستان جلفا بوده و در حاشیه رودخانه مرزی ارس قرار گرفته اند.
 
 
 
 


نوشته شده در   پنجشنبه 18 بهمن 1397  ساعت  08:05   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ