جمعه 3 خرداد 1398 - 18 رمضان 1440
 
مهمان : 5
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 80
ديروز : 270
ماه : 53190
سال جاری : 694018
تعدا مطالب : 1179
كل : 747705
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 10 آذر 1397     |     کد : 1489

فرماندهان بسیج در رده های مختلف باید مردم داری و کمک به مردم باشد

فرماندهان بسیج در رده های مختلف باید مردم داری و کمک به مردم باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،حجه الاسلام حاج آقا کاملی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا استان ومیهمان وسخنران ویژه این مراسم

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،حجه الاسلام حاج آقا کاملی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا استان ومیهمان وسخنران ویژه این مراسم درنمازخانه بنیاد مسکن استان که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج سخنرانی می کرد درجمع همکاران افزود: فرماندهان بسیج در رده های مختلف باید مردم داری و کمک به مردم باشد.
وی با اشاره به اهمیت امر آموزش در بسیج گفت: یکی از اولویت های ما در ارتقاء توانمندی های فکری وسیاسی بسیجیان توجه به امر آموزش دراین خصوص است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا استان با اشاره به اینکه کمک به مردم در حل مشکلات آنها یکی از اصلی ترین وظایف بسیجیان در زمان کنونی است افزود: هر یک از بسیجیان در شهر و دیار خود باید سرآمد خوش رفتاری و خوشرویی با مردم باشد.
ایشان گفت: بسیجیان و فرماندهان بسیج باید با حضور مستمر در مساجد و سرکشی از خانواده های شهدا و خانواده های محرومی که نیاز به توجه و کمک دارند، چهره واقعی بسیج را به نمایش بگذارند.
حجه الاسلام کاملی فر با اشاره به اینکه بسیجیان باید خود را خادم مردم بدانند گفت: اُنس با قرآن و تقویت محبت اهل بیت، دل ها را چنان نرم می کند که افراد جز به خدمت به بندگان خدا به چیز دیگری فکر نکند و بسیجیان در هر شهر باید در کسب ویژگی های فوق و اُنس با قرآن سرآمد دیگران باشند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا استان با بیان اهمیت کسب معارف دینی توسط بسیجیان و فرماندهان بسیج، روحیه جوانمردی و کمک به مردم نیازمند را مهمتر دانست و گفت: بسیجی واقعی کسی است که در عین کسب معارف دینی، رضایت خداوند را در خدمت به بندگان خدا می داند.
درپایان این مراسم آقای محجل فرمانده پایگاه مقاومت شهید جمالی بنیاد مسکن استان ضمن تشکر از حضور حاج آقای کامل فر دراین مراسم طی سخنانی با تبریک هفته بسیج به بسیجیان همکار گزارشی از عملکرد وفعالیت های چندین ساله پایگاه مقاومت شهید جمالی بنیاد مسکن درزمینه فرهنگی ،علمی ،اجتماعی وسیاسی به حضار ارائه نمود. 
 


نوشته شده در   شنبه 10 آذر 1397  ساعت  09:19   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ