جمعه 3 خرداد 1398 - 18 رمضان 1440
 
مهمان : 0
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 69
ديروز : 270
ماه : 53179
سال جاری : 694007
تعدا مطالب : 1179
كل : 747694
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397     |     کد : 1447

دیدارمدیرکل بنیاد مسکن استان با فرماندار جدیدشهرستان سراب

دیدارمدیرکل بنیاد مسکن استان با فرماندار جدیدشهرستان سراب

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی، آقای مهندس باباپورمدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه مهندس پیراهنیان معاون مسکن شهری به شهرستان سراب عزیمت نموده

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی، آقای مهندس باباپورمدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه مهندس پیراهنیان معاون مسکن شهری به شهرستان سراب عزیمت نموده وبه اتفاق مهندس رادبه مدیربنیاد مسکن شهرستان با آقای ایرج ثقفی فرماندار جدید شهرستان سراب دیدارو در مورد مشکلات حوزه روستایی شهرستان با مدیرکل بنیاد مسکن بحث و گفتگو کردند.
آقای ثقفی فرماندار شهرستان سراب ضمن عرض خیر مقدم درحضور مدیرکل ومعاونین درخصوص موارد و مشکلات طرح های عمرانی حوزه روستایی شهرستان با بنیاد مسکن را مورد بحث و بررسی قراردادند.
در این دیدار فرماندار شهرستان سراب با اشاره به اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای توسعه و عمران روستاها از عملکرد این نهاد  قدردانی کرد و گفت: با تلاش این نهاد چهره روستاها دگرگون شده و عمران و آبادانی در بسیاری از روستاها تحقق یافته است.
ثقفی افزود:با اقدامات ارزشمند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بسیاری از روستاهای شهرستان سراب طرح هادی اجرا شده و یا در دست اجراست.
فرماندار بر ادامه مقاوم سازی مساکن روستایی شهرستان تأکید کرد و تصریح نمود : دستگاه‌های اجرایی، بخشداران و دهیاران باید زمینه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در روستاها فراهم کنند.
در این دیدار  مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آقای مهندس باباپور نیز با بررسی اقدامات انجام یافته توسط این نهاد بویژه درخصوص اجرای آسفالت روستاها ازمحل قیر یارانی سخنانی راارائه نمودند.
سپس مدیرکل به همراه معاون مسکن شهری ومدیربنیاد مسکن شهرستان ازروستای زلزله زده ایوق شرابیان از نزدیک دیدار واز همکاران وعوامل اجرایی درخصوص واحدهای مقاوم سازی شده از زلزله اخیر این روستا تقدیر نمودند.
درپایان مدیرکل محترم به اتفاق هییت همراه از برج مسکن شهری 312 واحدی بهاران سراب بازدید ودرخصوص نصب انشعابات واتمام این پروژه وتحویل به متقاضیان تاکید ودستورات لازم را صادر نمودند


نوشته شده در   پنجشنبه 19 مهر 1397  ساعت  11:48   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ