دوشنبه 27 اسفند 1397 - 10 رجب 1440
 
مهمان : 2
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 294
ديروز : 231
ماه : 9110
سال جاری : 634584
تعدا مطالب : 1129
كل : 635584
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 21 شهريور 1397     |     کد : 1421

دیدار مدیرکل بنیادمسکن استان آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان ملکان

دیدار مدیرکل بنیادمسکن استان آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان ملکان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،آقای مهندس باباپور مدیر کل بنیاد مسکن استان آذربایجان شرقی با محمد باقر خانی فرماندار شهرستان ملکان در محل بنیاد مسکن استان دیدار و گفتگو نمودند

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،آقای مهندس باباپور مدیر کل بنیاد مسکن استان آذربایجان شرقی با محمد باقر خانی فرماندار شهرستان ملکان در محل  بنیاد مسکن استان دیدار و گفتگو نمودند.
در این دیدار در خصوص موضوعات مختلف از جمله آسفالت روستاها،بازنگری طرحهای هادی روستاها، اجرای طرحهای هادی روستایی و اختصاص اعتبارات استانی و شهرستانی ،، صدور پروانه ساختمانی ، اصلاح معابر و امورزیربنایی روستاها بحث و تبادل نظر شد .
فرماندارشهرستان ملکان ضمن ابرازتشکر از تلاشها و مساعدتهای بنیاد مسکن در زمینه عمران روستایی و ... از مدیر کل بنیاد مسکن خواست  تاکیدفرمایند با توجه به محرومیت منطقه و قشر آسیب پذیر آن نسبت به اختصاص اعتبارات خاص به روستاهای شهرستان برنامه ریزی شود و در راستای عمران و آبادانی روستاها تلاش نمایند و شهرستان  ملکان را بلحاظ محرومیت شهرستان نسبت به شهرستانهای دیگر استان و اینکه جمعیت روستایی نسبت به جمعیت شهری در اکثریت قرار دارد  دراولویت قرار دهند.
 
محمد باقر خانی با اشاره به اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای توسعه و عمران روستاها از عملکرد این نهاد  قدردانی کرد و گفت: با تلاش این نهاد چهره روستاها دگرگون شده و عمران و آبادانی در بسیاری از روستاها تحقق یافته است.
در ادامه مهندس باباپور مدیر کل بنیاد مسکن استان آذربایجان شرقی از فرماندار شهرستان ملکان بابت پیگیری های ایشان در این حوزه اقدامات موثری همچون ، صدور اسناد مالکیت روستایی ، مسکن روستایی ، آسفالت راههای روستایی ، ایجاد طرح هادی تقدیر بعمل آورد.
گفتنی است در این جلسه به بررسی موضوعاتی همچون طرح های انجام شده و در حال انجام بنیاد مسکن شهرستان درروستاهاو برنامه های آتی این بنیاد جهت احداث مسکن برای اقشار کم درآمد و محرومین در شهرستان ملکان پرداخته شد ودر پایان این جلسه مهندس باباپور از اهتمام و کوشش این بنیاد در جهت تسریع در اجرای پروژه های در حال اجرا و تلاش هرچه بیشتر برای رفع محرومیت در منطقه روستاهای ملکان خبر داد.
 


نوشته شده در   چهارشنبه 21 شهريور 1397  ساعت  10:06   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ