دوشنبه 27 اسفند 1397 - 10 رجب 1440
 
مهمان : 2
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 294
ديروز : 231
ماه : 9110
سال جاری : 634584
تعدا مطالب : 1129
كل : 635584
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 18 شهريور 1397     |     کد : 1420

برگزاری جشن تجلیل از دانش آموزان ممتاز بنیاد مسکن آذربایجان شرقی

برگزاری جشن تجلیل از دانش آموزان ممتاز بنیاد مسکن آذربایجان شرقی

برگزاری جشن تجلیل از دانش آموزان ممتاز بنیاد مسکن آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومي بنياد مسکن انقلاب اسلامي استان آذربایجان شرقی ، جشن تکليف و تجليل از دانش آموزان ممتاز با حضور آقايان حضرت حجت الاسلام والمسلمين  حاج آقا صادقی قا یم مقام نماينده ولی در بنياد مسکن استان ، دکتر برزگر معاونت پشتيباني ، كليه كاركنان و خانواده آنان برگزار گرديد.
در ابتداي جلسه  دکتر برزگر معاون پشتیبانی بنیاد مسکن ونماینده مدیرکل دراین جشن ضمن خير مقدم به مهمانان و خانواده و فرزندان همکاران محترم بيان داشت: با توجه به نقش خانواده ها به ويژه همسران در موفقيت ها و پيش برد اهدف بنياد انقلاب اسلامي برخود لازم مي دانم از  همسران همکاران محترم  تقدير و تشکر کنم که بنياد مسکن انقلاب اسلامي را در رسيدن به اهداف کاري همياري و کمک  مي کنند.
ايشان ادامه داد :  اکثر دانش آموزان بنياد رتبه ممتاز هستند و  وتعداد زیادی از دانش آموزان دوره پيش دانشگاهي به دانشگاه راه يافته اند و اين امر مرهون برنامه ريزي و حمايت خانواده هاي آنان و به خصوص همسران کارکنان مي باشد که کانون گرم و آرامي را جهت اعضاي خانواده فراهم نموده اند .
در ادامه مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمين حاج آقا صادقی قایم مقام نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن استان اظهار کرد : انسان بايد همواره به اين نکته توجه داشته باشد که خداوند در هر حالي شاهد و ناظر اعمال و کارهاي او است. اگر انسان متوجه باشد که خداوند همه‌جا وجود دارد و در هر حالي اورا مي‌بيند، گناه نمي‌کند و دائماً مراقب کارهاي خودش است.
بنابراين خودمان را در محضر الهي ببينيم نه تنها مرتکب گناه نمي‌شويم؛ بلکه انديشه و فکر گناه را هم به‌خود راه نمي‌دهيم.
حجت الاسلام و المسلمين صادقی با بيان اينکه پدر و مادر آينه فرزندانشان هستند بيان کرد : به فرزندانتان راستگويي را بياموزيد ، زيرا با راستگويي تمام مشکلاتشان حل مي شود.
لازم به ذكر است در اين جشن از دانش آموزان ممتاز رده هاي مختلف تحصيلي و همچنين فرزندان دختر و پسر که به  سن تكليف رسيده با اهداء لوح و هدايا تقدير بعمل آمد.
 


نوشته شده در   يکشنبه 18 شهريور 1397  ساعت  11:46   توسط   مدیر کل پورتال   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ