يکشنبه 5 اسفند 1397 - 18 جمادى الثانية 1440
 
مهمان : 4
اعضا عضو سایت : 13
اعضا آنلاین : 0
امروز : 119
ديروز : 497
ماه : 9929
سال جاری : 627081
تعدا مطالب : 1122
كل : 628081
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 11 تير 1397     |     کد : 1356

دیدارمدیرکل بنیاد مسکن استان با نماینده مردم شبستر درمجلس شورای اسلامی

دیدارمدیرکل بنیاد مسکن استان با نماینده مردم شبستر درمجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،آقای مهندس باباپورمدیرکل درمحل بنیاد مسکن به همراه معاونین بامهندس سرکار خانم آقایی نماینده محترم

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،آقای مهندس باباپورمدیرکل درمحل بنیاد مسکن به همراه معاونین بامهندس سرکار خانم آقایی نماینده محترم مردم شریف شهرستان شبستر درمجلس شورای اسلامی دیدار ودرخصوص مسائل ومشکلات طرحهای عمرانی روستاهای شهرستان به بحث گفتگو پرداختند.
خانم مهندس آقایی نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در این نشست اظهار داشت: روستاها به دلیل وضعیت آب و هوایی و جاذبه‌های طبیعی نقاط بکر گردشگری هستند که می‌توان از این ظرفیت در راستای توسعه صنعت گردشگری نهایت بهره را برد.
وی تصریح کرد: نقش صنعت گردشگری در اقتصاد و ایجاد اشتغال غیر قابل انکار است و با توجه به پتانسیل‌های روستایی در حوزه گردشگری باید از این فرصت‌های موجود به درستی استفاده کرد.
نماینده مردم  شبستر در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت همکاری تمام دستگاه‌های ذی‌ربط در عمران و آبادانی روستاها تاکید و خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از بدو تاسیس تاکنون خدمات ارزشمندی را در حوزه عمران و آبادانی روستاها ارائه کرده است که اجرای طرح هادی روستایی و به دنبال آن کاهش مهاجرت روستاییان به شهر از نتایج ارزشمند این خدمات به شمار می‌رود.
 
خانم آقایی با اشاره به طرح هادی روستایی گفت: خوشبختانه اجرای این طرح موجب عمران و آبادانی روستاها شده که قطعاً ما هم درمجلس حمایت‌های لازم را برای تداوم این طرح انجام خواهد داد.
 
مهندس حافظ باباپور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی نیز اظهار داشت: در حال حاضر تمام روستاهای استان دارای تهیه ومطالعه طرح هادی هستند و روستایی بدون  مطالعه طرح هادی در استان وجود ندارد.
مهندس باباپور افزود: این طرح در سال جاری نیز همچون سال‌های گذشته با قدرت هرچه بیشتر اجرایی خواهد شد که از مسؤولان انتظار داریم اعتبارات لازم را به موقع تخصیص دهند تا درخصوص اجرای طرح هادی بیشتر درروستاها بویژه درروستاهای شهرستان شبستر باشیم.
وی درپایان از افزایش تسهیلات طرح مقاوم‌سازی منازل روستایی خبر داد و تصریح کرد: این تسهیلات از 20 میلیون تومان به حدود 25 میلیون تومان افزایش یافته است.
 


نوشته شده در   دوشنبه 11 تير 1397  ساعت  09:41   توسط   علي شجاعي   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ چاپ